EV ALARAK VATANDAŞLIK TÜRKİYE

EV ALARAK VATANDAŞLIK TÜRKİYE

EV ALARAK VATANDAŞLIK TÜRKİYE

EV ALARAK VATANDAŞLIK TÜRKİYE

Ülkemiz’de Özellikle İstanbul, İzmir ve Antalya İllerinde Son zamanlarda Yabancılar Ev Alarak Türk Vatandaşı olmak için Konut sektörüne gözle görülür talep patlaması sağlamaktadırlar.

Türk Vatandaşı olmak için alınacak olan gayrimenkul ev, mağaza, bina veya arsa bir veya bir kaç adet olabilir. Gayrimenkul Ev Alarak Vatandaşlık başvurusunda önemli olan toplam değerin 250.000 $ değerinden aşağı olmamasıdır. Alınacak veya alınmış olan gayrimenkullerin, SPK ekspertiz değerlendirme raporu, mutlaka düzenletilmelidir;  Biz Türkiye genelinde, bir çok SPK ekspertiz değerlendirme firması ile çalışmaktayız. En ekonomik ve en sağlıklı hizmet almanız için, bizleri arayabilirsiniz. Özellikle Türk vatandaşlık başvurusu konusunda Avukat Hukuk Departmanımız ve Mevzuat Danışmanlık Departmanımız, sizlere hizmet vermek için profesyonel tecrübeye sahiptir. En sağlık, en hızlı ve en güvenilir danışmanlık hizmeti için, referanslarımız tecrübemizin kanıdır.

250.000 dolar değerinde ev alarak vatandaşlık başvurusu Türkiye konulu başlığımız ile ilgili vatandaşlık başvurusu süreci ve gerekli belgeler için lütfen bizi arayınız. İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerimiz ile Yabancıların Vatandaşlık Başvurusu işlemlerinde Profesyonel tecrübe.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla

TÜRKİYE’DE VATANDAŞLIK BAŞVURUSU DANIŞMANLIK

Genel Koordinatör

Turgay Turan

 

 

 

Yabancılar Danışmanlık Bilgi, Türk Vatandaşlık Başvuru İşlemleri Bilgi, Türkiyede Vatandaşlık Nasıl alınır Bilgi,